Prečo spolupracovať s JV container?

S viac ako 10 ročnou praxou v medzinárodnom obchode s containerovou dopravou medzi Áziou a Európou vám môžeme ponúknuť stabilné partnerstvo, rýchlu komunikáciu a množstvo skúseností. Budeme stabilní spoluhráči, ktorí hrajú férovú hru a majú ťah na bránu.

JV container.com - We offer shipping containers at best prices

1. Celosvetová sieť partnerov


Medzi Áziou  a Európou máme rozsiahlu sieť obchodných partnerov, ktorá pokrýva všetky dôležité námorné a obchodné trasy. Spolupracujeme s desiatkami obchodníkov, prepravcov, skladov a prepravných spoločností.

Dokážeme pre vás zaistiť lodné a skladovacie kontajnery vo vyše 107 mestách v 26 štátoch.

2. Záruka spätného odkúpenia a najlepšej ceny

Nebojte sa, že zaplatíte veľa, vždy vám ponúkame najlepšiu cenu. U nás ani nemusíte platiť plnú cenu za kontajner! Vďaka garancii spätného odkúpenia kontajnera dokážete výrazne znížiť náklady na jeho zaobstaranie na mieste určenia.

Ako to funguje?

Napríklad predávame kontajner 1000 EUR na mieste A. Použijete ho a potom nám ho predáte naspäť za 600 EUR, po skončení vášho obchodu na mieste B. Nemusíte nám zaplatiť 1000 EUR, keď si zakúpite kontajner. Zaplatíte len rozdiel – 400 USD a vrátite kontajner do nášho skladu na mieste, ktoré si dohodneme. Jednoduché a účinné, nie?

JV container.com - We offer shipping containers at best prices
JV container.com - We offer shipping containers at best prices

3. Služby vysokej kvality

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v medzinárodnom obchode vieme , čo zákazník chce. Preto Vám môžeme ponúknuť služby najvyššej kvality.  Garantujeme, že budete s našimi službami spokojní.

4. Znížte vaše náklady na logistiku

Nestabilné náklady na intermodálnu dopravu môžete vyriešiť prostredníctvom našej služby spätného odkúpenia a prenájmu. Vďaka spolupráci s nami môžete ušetriť nemalé náklady pri zabezpečovaní prepravných a skladovacích služieb.

JV container.com - Buy or rent sea containers and storage containers at best prices
JV container.com - Buy or rent sea containers and storage containers at best prices

5. Zháňate akýkoľvek typ kontajnera? Máme to!

Ponúkame všetky typy prepravných a lodných kontajnerov vhodných pre váš náklad. Nezáleží na tom, či hľadáte štandardné kontajnery ISO, kancelárske kontajnery, chladiace kontajnery, ploché kontajnery alebo iné špeciálne kontajnery.